September 2021
Dinsdag 21 september
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 23 september
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 25 september
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 28 september
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 30 september
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Oktober 2021
Zaterdag 2 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 5 oktober
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 7 oktober
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 9 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 12 oktober
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 14 oktober
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 16 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 19 oktober
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 21 oktober
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 23 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 26 oktober
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 28 oktober
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 30 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

November 2021
Dinsdag 2 november
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 4 november
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 6 november
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 9 november
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 11 november
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 13 november
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 16 november
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 18 november
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 20 november
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 23 november
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 25 november
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 27 november
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 30 november
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

December 2021
Donderdag 2 december
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 4 december
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 7 december
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 9 december
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 11 december
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 14 december
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 16 december
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 18 december
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 21 december
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 23 december
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 25 december
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 28 december
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 30 december
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Januari 2022
Zaterdag 1 januari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 4 januari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 6 januari
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 8 januari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 11 januari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 13 januari
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 15 januari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 18 januari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 20 januari
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 22 januari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 25 januari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 27 januari
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 29 januari
09:30 – 12:30

Selectie

Februari 2022
Dinsdag 1 februari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 3 februari
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 5 februari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 8 februari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 10 februari
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 12 februari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 15 februari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 17 februari
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 19 februari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 22 februari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 24 februari
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 26 februari
09:30 – 12:30

Selectie

Maart 2022
Dinsdag 1 maart
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 3 maart
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 5 maart
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 8 maart
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 10 maart
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 12 maart
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 15 maart
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 17 maart
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 19 maart
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 22 maart
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 24 maart
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 26 maart
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 29 maart
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 31 maart
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

April 2022
Zaterdag 2 april
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 5 april
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 7 april
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 9 april
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 12 april
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 14 april
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 16 april
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 19 april
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 21 april
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 23 april
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 26 april
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 28 april
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 30 april
09:30 – 12:30

Selectie

Mei 2022
Dinsdag 3 mei
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 5 mei
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 7 mei
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 10 mei
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 12 mei
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 14 mei
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 17 mei
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 19 mei
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 21 mei
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 24 mei
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 26 mei
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 28 mei
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 31 mei
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Juni 2022
Donderdag 2 juni
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 4 juni
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 7 juni
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 9 juni
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 11 juni
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 14 juni
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 16 juni
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 18 juni
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 21 juni
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 23 juni
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 25 juni
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 28 juni
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 30 juni
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Juli 2022
Zaterdag 2 juli
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 5 juli
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 7 juli
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 9 juli
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 12 juli
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 14 juli
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 16 juli
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 19 juli
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 21 juli
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 23 juli
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 26 juli
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 28 juli
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 30 juli
09:30 – 12:30

Selectie

Augustus 2022
Dinsdag 2 augustus
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 4 augustus
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 6 augustus
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 9 augustus
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 11 augustus
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 13 augustus
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 16 augustus
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 18 augustus
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 20 augustus
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 23 augustus
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 25 augustus
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 27 augustus
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 30 augustus
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

September 2022
Donderdag 1 september
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 3 september
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 6 september
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 8 september
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 10 september
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 13 september
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 15 september
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

09:30 – 12:30

Selectie

Zaterdag 17 september
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 20 september
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.