Juli 2022
Donderdag 7 juli
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 9 juli
09:30 – 12:30

Selectie

Augustus 2022
Dinsdag 23 augustus
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 25 augustus
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 27 augustus
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 30 augustus
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

September 2022
Donderdag 1 september
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 3 september
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 6 september
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 8 september
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 10 september
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 13 september
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 15 september
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 17 september
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 20 september
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 22 september
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 24 september
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 27 september
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 29 september
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Oktober 2022
Zaterdag 1 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 4 oktober
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 6 oktober
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 8 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 11 oktober
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 13 oktober
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 15 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 18 oktober
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 20 oktober
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 22 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

November 2022
Dinsdag 1 november
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 3 november
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 5 november
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 8 november
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 10 november
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 12 november
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 15 november
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 17 november
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 19 november
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 22 november
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 24 november
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 26 november
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 29 november
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

December 2022
Donderdag 1 december
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 3 december
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 6 december
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 8 december
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 10 december
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 13 december
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 15 december
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 17 december
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 20 december
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 22 december
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Januari 2023
Dinsdag 10 januari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 12 januari
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 14 januari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 17 januari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 19 januari
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 21 januari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 24 januari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 26 januari
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 28 januari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 31 januari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Februari 2023
Donderdag 2 februari
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 4 februari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 7 februari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 9 februari
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 11 februari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 14 februari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 16 februari
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 18 februari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 21 februari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 23 februari
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 25 februari
09:30 – 12:30

Selectie

Maart 2023
Dinsdag 7 maart
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 9 maart
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 11 maart
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 14 maart
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 16 maart
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 18 maart
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 21 maart
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 23 maart
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 25 maart
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 28 maart
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 30 maart
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

April 2023
Zaterdag 1 april
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 4 april
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 6 april
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 8 april
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 11 april
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 13 april
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 15 april
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 18 april
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 20 april
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 22 april
09:30 – 12:30

Selectie

Mei 2023
Dinsdag 9 mei
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 11 mei
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 13 mei
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 16 mei
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 18 mei
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 20 mei
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 23 mei
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 25 mei
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 27 mei
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 30 mei
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Juni 2023
Donderdag 1 juni
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 3 juni
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 6 juni
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 8 juni
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 10 juni
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 13 juni
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 15 juni
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 17 juni
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 20 juni
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 22 juni
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Zaterdag 24 juni
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 27 juni
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 29 juni
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining

Juli 2023
Zaterdag 1 juli
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 4 juli
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Donderdag 6 juli
16:00 – 17:00

Do turnen groep 1 t/m 5

17:00 – 18:00

Do turnen groep 6 t/m 8

20:00 – 21:00

BodyShape do.

18:00 – 20:00

Selectie donderdagtraining