December 2022
Zaterdag 3 december
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 6 december
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 10 december
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 13 december
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 17 december
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 20 december
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Januari 2023
Dinsdag 10 januari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 14 januari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 17 januari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 21 januari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 24 januari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 28 januari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 31 januari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Februari 2023
Zaterdag 4 februari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 7 februari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 11 februari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 14 februari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 18 februari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 21 februari
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 25 februari
09:30 – 12:30

Selectie

Maart 2023
Dinsdag 7 maart
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 11 maart
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 14 maart
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 18 maart
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 21 maart
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 25 maart
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 28 maart
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

April 2023
Zaterdag 1 april
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 4 april
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 8 april
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 11 april
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 15 april
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 18 april
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 22 april
09:30 – 12:30

Selectie

Mei 2023
Dinsdag 9 mei
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 13 mei
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 16 mei
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 20 mei
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 23 mei
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 27 mei
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 30 mei
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Juni 2023
Zaterdag 3 juni
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 6 juni
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 10 juni
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 13 juni
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 17 juni
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 20 juni
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 24 juni
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 27 juni
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Juli 2023
Zaterdag 1 juli
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 4 juli
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 8 juli
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 11 juli
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 15 juli
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 18 juli
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 22 juli
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 25 juli
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 29 juli
09:30 – 12:30

Selectie

Augustus 2023
Dinsdag 1 augustus
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 5 augustus
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 8 augustus
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 12 augustus
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 15 augustus
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 19 augustus
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 22 augustus
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 26 augustus
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 29 augustus
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

September 2023
Zaterdag 2 september
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 5 september
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 9 september
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 12 september
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 16 september
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 19 september
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 23 september
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 26 september
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 30 september
09:30 – 12:30

Selectie

Oktober 2023
Dinsdag 3 oktober
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 7 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 10 oktober
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 14 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 17 oktober
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 21 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 24 oktober
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 28 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 31 oktober
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

November 2023
Zaterdag 4 november
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 7 november
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 11 november
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 14 november
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 18 november
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 21 november
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 25 november
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 28 november
15:45 – 16:45

Di Turnen groep 1-2

16:45 – 17:45

Di turnen groep 3-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.