Augustus 2024
Dinsdag 27 augustus
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 31 augustus
09:30 – 12:30

Selectie

September 2024
Dinsdag 3 september
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 7 september
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 10 september
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 14 september
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 17 september
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 21 september
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 24 september
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 28 september
09:30 – 12:30

Selectie

Oktober 2024
Dinsdag 1 oktober
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 5 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 8 oktober
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 12 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 15 oktober
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 19 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 22 oktober
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 26 oktober
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 29 oktober
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

November 2024
Zaterdag 2 november
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 5 november
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 9 november
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 12 november
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 16 november
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 19 november
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 23 november
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 26 november
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 30 november
09:30 – 12:30

Selectie

December 2024
Dinsdag 3 december
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 7 december
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 10 december
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 14 december
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 17 december
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 21 december
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 24 december
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 28 december
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 31 december
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Januari 2025
Zaterdag 4 januari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 7 januari
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 11 januari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 14 januari
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 18 januari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 21 januari
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 25 januari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 28 januari
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Februari 2025
Zaterdag 1 februari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 4 februari
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 8 februari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 11 februari
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 15 februari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 18 februari
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 22 februari
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 25 februari
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Maart 2025
Zaterdag 1 maart
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 4 maart
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 8 maart
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 11 maart
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 15 maart
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 18 maart
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 22 maart
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 25 maart
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 29 maart
09:30 – 12:30

Selectie

April 2025
Dinsdag 1 april
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 5 april
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 8 april
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 12 april
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 15 april
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 19 april
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 22 april
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 26 april
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 29 april
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Mei 2025
Zaterdag 3 mei
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 6 mei
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 10 mei
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 13 mei
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 17 mei
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 20 mei
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 24 mei
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 27 mei
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 31 mei
09:30 – 12:30

Selectie

Juni 2025
Dinsdag 3 juni
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 7 juni
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 10 juni
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 14 juni
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 17 juni
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 21 juni
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 24 juni
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 28 juni
09:30 – 12:30

Selectie

Juli 2025
Dinsdag 1 juli
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 5 juli
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 8 juli
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 12 juli
09:30 – 12:30

Selectie

Dinsdag 15 juli
16:45 – 17:45

Di turnen groep 1-4

17:45 – 18:45

Di turnen groep 5-6

18:45 – 19:45

Di turnen groep 7-8 en ouder

19:45 – 20:45

BodyShape di.

Zaterdag 19 juli
09:30 – 12:30

Selectie